Logo

Yamaha r6

Број на оглас: 3555586 | Објавен на: 02.07.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2006

Модел: R6

Километри: 25000

Цена: 5.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo top sostojba two brothers od grani power comander novi gumi dunlop stabilizator shifter odlicen cena 5500evra 077 500 361
BEZ ZAMENI !!!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 david

Потврден огласувач