Logo

Alternator za passat

Број на оглас: 3555939 | Објавен на: 30.06.2020, 14:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Tип на делови: Електрични делови

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Alternator za passat so kumplug sajbna

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач