Logo

BMW 318i 2007

Број на оглас: 3556128 | Објавен на: 23.05.2020, 20:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 318

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.999 €

6.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 318i
God: 2007
Registriran ima 4 novi letni gumi vo perfektna sostojba mozna proverka po vasa zelba so full oprema
Cena: 6200 eu
Tel: 078/200-201

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Enis

Потврден огласувач