Logo

Naocari za skikanje

Број на оглас: 3556254 | Објавен на: 02.08.2020, 08:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat, novi, voopsto ne koristeni naicari za skijanje.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Kiril

Потврден огласувач