Logo

BMW 320D 2003 REDIZAJN 150KS EXTRA

Број на оглас: 3556416 | Објавен на: 24.05.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €

4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 320D 2004/3 REDIZAJN
110KW - 150KS
VO EXTRA SOSTOJBA
REGISTRACIJA I ZELEN KARTON
DVA KLUCA
ANGEL EYES FAROVI
PARKING SENOZORI
KLIMATRONIK
MULTIFUNKCIONALNO RADIO SO BLUETOOTH
MOTOR ODLICEN !!!

BEZ ZAMENI !!!!!!!

TEL: 077 863 612

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Transporter

Потврден огласувач