Logo

БОЉЕРЧЕ МИК

Број на оглас: 3556501 | Објавен на: 22.11.2020, 21:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Се продава Бољерче МИК ЕЗВ 10.2
исправно малку користено

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач