Logo

MERCEDES A 180CDI 80KW NOVOOOO

Број на оглас: 3556502 | Објавен на: 30.06.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES A 180CDI 80KW 6BR. 2.10.2006 VOZILOTO E OD DIREKTEN UVOZ IT PLATENI SE SITE DAVACKI DO REG 2 KLUCA PRVA FARBA KUPENO E OD PRV SOPSTVENIK 4 CISTO NOVI GUMI VOZILOTO E VO BESPEKORNA SOSTOJBA. SERVISNA TEL 071251484 OSKAR AUTO IT

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач