Logo

Peugeot 206 1.4 hdi dizel

Број на оглас: 3556976 | Објавен на: 25.09.2020, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba 2005g mnogu ekonomicen

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Кристијан Димитровски

Потврден огласувач