Logo

OPEL CORSA

Број на оглас: 3557027 | Објавен на: 28.05.2020, 20:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava OPEL CORSA 1.2 16v 98god so atest plin dobro socuvana dobri gumi bez troska korozija na nea
!!!!!HITNOO HITNOO!!!!

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач