Logo

Se prodava opel vectra Ben plin

Број на оглас: 3557135 | Објавен на: 05.07.2020, 19:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 12 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel vectra 1 8 plin atest ful oprema reg i zel karton tel 071834460

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 enis

Потврден огласувач