Logo

Bandasi od audi orginal so zimski gumi 19ki

Број на оглас: 3557453 | Објавен на: 01.08.2020, 20:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 19

Ширина на бандаж: 9J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 255

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 19

Цена: 500 €

650 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena samo za 17ki isto za audi so dobri zimski gumi

Gumite na bandasite se skoro novi imeprial 255/40/19

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач