Logo

SE PRODAVA Fiat punto 1.9 jtd 2002

Број на оглас: 3557809 | Објавен на: 28.05.2020, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


napraveno komplet servis maslo filtri rebrasti kajs so zategaci komplet klinasti kajs so se zategaci
4 novi zimski gumi sava eskimo
077874766
077874766
077874766
077874766
077874766
077874766
077874766 NIKOLA

 X x X

Потврден огласувач