Logo

Продавам фото апарат Canon A590

Број на оглас: 3557898 | Објавен на: 23.05.2020, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 8,1-10 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


ПродаВам фото апарат Canon A 590, со апаратот заедно одат полнач за батерии, футрола и држач за сликање.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач