Logo

FORD FOCUS 1.8 TDCI 115 PS -03

Број на оглас: 3558058 | Објавен на: 24.05.2020, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


FOKUSOT e so full oprema 2003 god. vo odlicna sostojba moze proverka na bilo koj servis po vasa zelba.
Od oprema poseduva :
Klima, ABS, servo kozen volan, halogenki, radio, elektrika na stakla,komandi na volan i dr.
Redovno servisirana full so celosen servis reg cela god.. mozna zamena so moja ili vasa doplata so realni ponudi

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ford

Потврден огласувач