Logo

Niva 14000 M2 logovardi

Број на оглас: 3558266 | Објавен на: 07.07.2020, 11:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 14000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Niva 14000 M2 vo blizina na logovardi nasproti bazata na Markovski dogovor za cenata

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dnk

Потврден огласувач