Logo

audi A5 170.000 KM ektra sostojba

Број на оглас: 3558327 | Објавен на: 25.05.2020, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 177 kw / 241 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 13.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava audi a5 vo top sostojba so napraven full servis donesena vo mk so vozenje... so realni kilometri bez nikakov vlog vo kolata mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme ...mozi i zamaena Wv bmw mercedes audi za pomalo vozilo so vasha doplata.....za zamena cena 14,500

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач