Logo

Termo 6kw

Број на оглас: 3558725 | Објавен на: 23.05.2020, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
So vasha demontaza

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач