Logo

Golf 5 Plus 1.9 TDI *2006*

Број на оглас: 3558959 | Објавен на: 24.05.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 Plus 1.9 TDI Automatic 105 ks 2006 god

Voziloto e uvezeno od Italia i e so plateni trosoci do registracija.
Golfot e so full oprema, avtomatski menuvac i e vo perfektna sostojba bez nikakvi problemi.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme !!!

Info:070-757-977

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач