Logo

SLEP SLUZBA KRLE 24/7 PLAKANJE MOZE I FAKTURA T

Број на оглас: 3559011 | Објавен на: 24.05.2020, 22:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 90

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 666 kw / 906 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


24 /7 PLAKANJE PO DOGOVOR
PLAKANJE FAKTURA 078 313 012
071 452 452
VRSIME PREVOZ NA POVEKE VOZILA 1-2ILI 3
PO DOGOVOR

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач