Logo

CITROEN C 3 1.6 HDI. 90 ks. * EXCLUSIVE *

Број на оглас: 3559028 | Објавен на: 30.05.2020, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CITROEN C 3. 1.6 HDI. 66 kw - 90 ks
SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA
EXCLUSIVE MODEL- FUL OPREMA - klimatronik.tenpomat.bord kopjuter.konplet elektriki.2 kluca.al bandasi so novi gumi .
PLATENO SREDENO SE DO REGISTRACIJA
PERFEKTNO MALO I EKONOMICNO VOZILO.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач