Logo

Vikendica vo selo Trstenik so prekrasen dvor

Број на оглас: 3559313 | Објавен на: 04.08.2020, 06:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 50 m²

Број на соби: 3

Греење: Дрва

Наместена: Делумно

Цена: 13.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Vikendica vo selo Trstenik so imoten list
za vikendicata
Vikendica ta ima
1 salon
2 spalni
1kupatilo
Isto ima pokrien prostor vo dvorot
Isto ima i furna za pecenje
Kotakt 071504666
071504666

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач