Logo

Nissan primera 1.6 benzin

Број на оглас: 3559364 | Објавен на: 01.08.2020, 18:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Primera

Година: 1989

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan primera 1.6 pali vozi ispravna zabeleska(sofersajbnata malku e napuknata,kriseriski bojata) mozna zamena za pomala tiko,maruti,matis ili pikap so moja doplata

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач