Logo

PRODAVAM POVEKE VRATI I PROZORI OD ALUMINIUM

Број на оглас: 3559447 | Објавен на: 23.05.2020, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Алум. врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Aluminiumska šiber panorama
Dolžina - 4m
Visina -1.8m

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач