Logo

Rajski Eliksir na Dusata lek I super hrana

Број на оглас: 3559503 | Објавен на: 01.08.2020, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


Леци висок притисок,дијабетис,страв,стрес,депресија-видлива и невидлива ,тага па до рак. Рајскиот Еликсир на Душата 📷📷📷 микс(row food) od 10 лекови.Нашето тело и Душа се под хроницен видлив и невидлив стрес,кој ги деактивира гените во нас а тоа разболува.За спас од ова зло - хроницен стрес ( повеке невидлив за нас- пример обезмислен живот) е Рајскиот Еликсир од Рајската Градина со Рајската сушена Аронија + лешник+орев+мед+семе од коприва+брусница+рогац+цимет+кокос+ суво грозје,+др.Најдобар лек(храна)во светот е онаа што содржи најмногу искри на живот ( светлина-топлина ) а тоа е Љубовта 📷📷📷 и Божjaта свест -РАЗУМ-Мудрост и Вистина..Рајски микс уникат во светот - лекува квантно вибрациски ,лекуванјето целосно оди и со мене https://www.facebook.com/MateoAstro/ ..Duhoven-Astro Sovetnik 075 /200-255 Матео и вибер.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Mateo

Потврден огласувач