Logo

servis i otkodiranje na mobilni

Број на оглас: 3559575 | Објавен на: 23.05.2020, 17:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: servis i otkodiranje na mobilni , i otklucuvanje na ICLOUD

Боја: Gold

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


servis i otkodiranje na site modeli na iphone , samsung , huawei , htc i drugi modeli za naj povolni ceni.
isto taka i otklucuvanje na ICLOUD

 zekir

Потврден огласувач