Logo

Buba vw buba

Број на оглас: 3559589 | Објавен на: 01.08.2020, 22:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nov kompleten enterior za vw buba, mozna e i zamena so star neistapasiran enterior so vaša doplata
Info samo na ovoj broj 071466331

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Ruzdi

Потврден огласувач