Logo

SLEP KRLE PREVOZ NA SEKAOV VID MOTORI BEZ OSTETUVANJE

Број на оглас: 3559595 | Објавен на: 24.05.2020, 22:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 2003

Модел: G

Километри: 190000

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


SLEP KRLE 24 /7 PROFESIONALEN PREVOZ NA MOTORI BEZ OSTETUVANJE
078 313 012
071 452 452 KRLE

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач