1 / 12
SLEP KRLE PREVOZ NA SEKAKOV VID ZEMJODELSKA MEXANIZACIA
1 €
16.05.2023 17:11

Штип / Штип

SLEP KRLE 24/7
PREVOZ NA
TRAKTORI 078 313 012--071 452 452
PRIKOLKI PLAKANJE PO DOGOVOR
VILUSKARI PLAKANJE FAKTURA
BALIRACKI

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078313012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам