Logo

Samsung Galaxy J4 Plus-J6 PLUS Lcd Ekran

Број на оглас: 3559769 | Објавен на: 01.07.2020, 01:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy J4 Plus J415F Lcd Ekran

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 2.800 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG Galaxy J4 Plus-J6 PLUS Lcd Ekran SO MONTAZA 2800 DEN -075960460

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 mobi klik@

Потврден огласувач