Logo

Ekran Samsung J3 2017

Број на оглас: 3559780 | Објавен на: 01.07.2020, 01:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Ekran Samsung J330F/J3 2017 komplet Blue full org

Боја: Gold

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 2.400 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ekran Samsung J330F/J3 2017 komplet so montaza -2400 -075960460-info

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 mobi klik@

Потврден огласувач