Logo

КОТЛЕ ЗА ПАРНО ЦЕНТРАЛКА 23

Број на оглас: 3559791 | Објавен на: 29.11.2020, 08:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 16.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Се продава котле за парно централка 23, во исправна состојба идеално за 100 квадрати користено пет сезони.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач