Logo

MERCERES-SPRINTER 315 CDI XXL

Број на оглас: 3559899 | Објавен на: 02.12.2020, 22:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


2008 година 250.000км, ВИП класа, 18 1 кожни седишта, нови гуми, предна и задна клима, возено само туризам.ел.врата.двд со тв. Контакт 070/238-483

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 БУШ ТРАВЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач