Logo

NOKIA 4.2 KAKO NOV

Број на оглас: 3560142 | Објавен на: 02.08.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 4.2

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.000 €

6.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Nokia 4.2, купен во Телеком на 20.09.2019, под гаранција, користен секогаш со маска и стаклена фолија, користен воглавном за разговори, телефонот е визуелно буквално како нов, сосема функционален, батерија во одлична состојба,

се продава комплет со кутија, кабел, полнач и маска,

повеќе информации на следниот линк:

https://www.gsmarena.com/nokia_4_2-9603.php

без замени,
цена фиксна.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач