Logo

Mercedes E290 TD

Број на оглас: 3560156 | Објавен на: 21.06.2020, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 290

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.888 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes 290 td, avtomatik menjac
Registracija istecen

BROJ ZA KONTAKT: 070 778 612

 Валандово

Прати Е-Маил

 BenzCars