Logo

БАРАМ ПЛАЦ ИЛИ СТАРА КУЌА,ЗАМЕНА ЗА КОЛА

Број на оглас: 3560244 | Објавен на: 10.08.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Нудам Опел Астра 2008г. Караван во замена за стара куќа или плац за викендица.Предност имаат локации во Ск.Црна Гора,Сопиште,Драчево

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 nase

Потврден огласувач