Logo

Се изнајмува 60м2 канцелариски + 600м2 магацински простор

Број на оглас: 3560345 | Објавен на: 02.08.2020, 00:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 660 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува деловен објект на влезот од Штип одма после бензинска станица Лукоил спроти псс
информации на тел 070346688

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 dragan

Потврден огласувач