Logo

РАДИЈАТОР 80

Број на оглас: 3560404 | Објавен на: 29.11.2020, 08:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Радијатори

Вид на оглас: Се продава


Се продава радијатор 60x 80 см во исправна состојба

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач