Logo

POMOS NA PAT ( SLEP SLUZBA ) !!!

Број на оглас: 3560480 | Објавен на: 13.08.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 78.665.057 €

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


Pomos na PAT
NIZ CELA MK

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

  Dragan

Потврден огласувач