Logo

ALU BANDASHI ZA TOYOTA

Број на оглас: 3560523 | Објавен на: 30.06.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7J

Дијаметар: 17

Дијаметар на дупка: 114

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 200 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


ALU BANDASHI ZA TOYOTA
17 ki. 5x114.3
Komplet so gumi 215/45R17
Info na Tel 070340089

 Ljubisha

Потврден огласувач