Logo

MERCEDES B CLASS 180 CDI 2008 FULL PERFEKTNA !!!!!

Број на оглас: 3560578 | Објавен на: 02.06.2020, 08:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA
AVTOMOBILOT E PERFEKTEN
2008 GOD REGISTRAN CELA GODINA
MOTOR PERFEKTEN
6 BRZINI MENJAC
VNATRESNO MNOGU ZACUVANO
NADVORESNO NEMA UDARI
FULL OPREMA
SE FUNKCIONIRA
NOVI GUMI
SERVISIRANO
MOZE PROVERKA VO SERVIS
MOZE DA SE PROBA VO SEKOE VREME

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач