Logo

ALUMINSKI BANDAZI 4x100 15 ODLICNI EKSTRA CENA..............

Број на оглас: 3560621 | Објавен на: 30.06.2020, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 6.5J

Дијаметар: 15

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


ODLICNI\

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 /// DARE ///

Потврден огласувач