Logo

Chevrolet Lacetti.1.4 77kw.105ks.

Број на оглас: 3560627 | Објавен на: 04.08.2020, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Lacetti

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.399 €

3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chavrolet Lacetti.
vo odlicna sostojba prv gazda kupena od skopje so realni km ima servisna kniska proverka kaj sakate neje( 105 ks/ 90ks)
Kako za pocetnik

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Viktor.

Потврден огласувач