Logo

Opel Corsa Comfort 1.7DI -Isuzu motor-

Број на оглас: 3560858 | Објавен на: 22.05.2020, 16:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.950 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa Comfort 1.7DI isuzu motor
Registrirana do 30.04.2021 godina
Napraven e kompleten servis: kaisi,
zategaci, vodna pumpa pred 1000km.
Mozi proverka po vasa zelba
Voziloto e vo odlicna sostojba i ne
se potrebni dopolnitelni vlozuvanja...
Vredi da se vidi !
Za poveke informacii na
tel 071 222 673

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 071222673

Потврден огласувач