Logo

Fiat ducato 2.8 jtd

Број на оглас: 3560914 | Објавен на: 30.05.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

3.600 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e redovno servisirano i odrzavano, registrirano 2.8jtd MAXI, 2003 god, cenata ne e fiksna prostor za dogovor na lice mesto

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач