Logo

Kozna jakna XL

Број на оглас: 3561064 | Објавен на: 16.09.2020, 19:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Мантили и јакни

Големина: XL

Боја: Црна

Цена: 105 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kako nova ne e ostetena nikade so garancija.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Petre

Потврден огласувач