Logo

Se prodava plac

Број на оглас: 3561190 | Објавен на: 14.08.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 450 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo s. Udovo opstina Valandovo na perfektna lokacija granici so pata od 2 strani KONTAKT TEL. 075403624

 Валандово

Прати Е-Маил

 Petshjjsd

Потврден огласувач