Logo

Yamaha cinela so se shipka

Број на оглас: 3561287 | Објавен на: 30.06.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Yamaha cinela so shipka nova nesvirana

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ss

Потврден огласувач