Logo

Leminica na topol vozduh

Број на оглас: 3561354 | Објавен на: 16.09.2020, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava leminica na topol vozduh i fen na topol vozduh mnogu malku koristeni

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran