Logo

Mercedes C-220 CDI 2005god Avangarde Germanski

Број на оглас: 3561371 | Објавен на: 30.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.400 €

4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e uvezeno od Germanija,vo perfektna sostojba,Avangard so ful oprema,(vgradena kamera zadna),originalna kilometraza so servisna kniga,bez nikakva zabeleska.Plateni se site davacki do registracija.Info na 070/218-038

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Joker Kompani (претпријатие)

Потврден огласувач