Logo

Keramidi

Број на оглас: 3561491 | Објавен на: 23.09.2020, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


keramidi okolu 1500 broja so kapaci
cena:7 den parce

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач